• +48 502 21 31 22

Bezpieczna turystyka rowerowa z CampBox

Branża: Sprzęt turystyczny

Skorzystaj z majowych promocji i ciesz się bezpieczną podróżą.

Artykuł opracowany przez:

CAMPBOX Maciej Malkiewicz

wypożyczalnia, sprzedaż bagażników samochodowych, przyczepki, foteliki...

Firma działa w branżach:
Pozostałe branże
Pozostałe branże

Wszyscy wiemy, jak ważne podczas wycieczek rowerowych jest bezpieczeństwo. Szczególnie wtedy, gdy w podróż na dwóch kółkach wybieramy się z dzieckiem. Na szczęście istnieje skuteczny sprzęt oraz metody na to, aby wspólne wypady z rodziną były wyłącznie przyjemnością i źródłem tylko pozytywnych wrażeń oraz wspomnień.

CampBox powstał z myślą o aktywnych klientach, którzy uwielbiają spędzać wolny czas w podróży. Sprzęt, który oferuje, ma służyć przede wszystkim podczas wypraw rodzinnych, dlatego firma dba o dostarczenie swoim klientom bezpiecznych i komfortowych rozwiązań. Produkty są sprowadzane bezpośrednio od producenta, a częsta dostawa powoduje, że na sprzęt, który akurat jest niedostępny od ręki, klient czeka zaledwie dwa dni robocze.


Wakacje z rowerem

Wyższa temperatura i coraz częściej pojawiające się promienie słońca zwiastują nadejście sezonu na rower. Gdy przychodzi piękna pogoda, wyciągamy popularne dwa kółka i zastanawiamy się nad tym, jak w najlepiej je wykorzystać. Wybierając się na wakacje, stajemy przed dylematem dotyczącym transportu rowerów dla całej rodziny. Okazuje się, że bezpiecznych i wygodnych sposobów na to jest mnóstwo, a producenci w każdym nowym sezonie są w stanie zaskoczyć klientów szeroką ofertą, dostosowaną do ich potrzeb. 
        
Od lat wśród sposobów transportu rowerów królują bagażniki dachowe, które są niezwykle uniwersalne. Składają się one z dwóch poprzecznych belek umieszczanych na dachu samochodu, do których montuje się uchwyty na rowery. Belki mogą służyć także do przewożenia innego rodzaju sprzętu – boxów dachowych, desek do surfingu czy też snowboardów. Do zalet bagażników dachowych wraz z uchwytami na rower należy z pewnością to, że nie ograniczają one widoczności, nie blokują dostępu do bagażnika, a także można je wykorzystać do przewożenia innego rodzaju sprzętu. Ważna jest jednak jakość wykonania urządzeń. CampBox oferuje sprzęt sprawdzonych producentów, a zakres cenowy sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.  

 


 

Bagażniki na tył samochodu

Najlepszą formą przewożenia rowerów jest hak samochodu: niski załadunek, małe opory powietrza. Alternatywą tego rozwiązania jest tylna klapa samochodu, z której korzystamy w ostateczności. Jedyną zaletą tego rozwiązania jest cena, należy jednak taki bagażnik przypasować i sprawdzić, czy w ogóle da się zamontować na naszym samochodzie. Trzeba też sprawdzić, czy nie zasłania świateł, dlatego najlepiej odwiedzić sklep stacjonarny, w którym możemy również zamontować taki bagażnik. Wszelkiego typu bagażniki oraz profesjonalne doradztwo w wyborze uzyskać można w sklepie CampBox w Raciborzu przy ul. Bosackiej 61


Wyprawy z dzieckiem

Bezpieczne przewożenie dzieci na rowerze to priorytet. Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie rozwiązaniem są przyczepki rowerowe, które mogą pomieścić więcej niż jednego malca, a także spory bagaż. Mogą być wykorzystane do transportu dzieci, które ukończyły zaledwie kilka tygodni. Rodzice decydują się na to rozwiązanie, ponieważ zapewnia ono ich pociechom nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W sklepach można znaleźć zarówno przyczepki z amortyzacją, jak i bez niej, a modele z wyższej półki posiadają regulowaną, a nawet podwójną amortyzację. Ponadto sprzęt ten może służyć jako wózek spacerowy dla dwójki dzieci. 
Wybierając to rozwiązanie, należy sprawdzić, czy przyczepka posiada stosowny certyfikat, który potwierdza, że jej budowa jest zgodna z normą europejską, a także spełnia wszelkie wartości graniczne zawartości szkodliwych pierwiastków dla zabawek. 


CampBox oferuje klientom zarówno sprzedaż, jak i wypożyczenie sprzętu. Ponadto można go zamówić przez Internet i odebrać w sklepie stacjonarnym przy ulicy Bosackiej 61 w Raciborzu. Na miejscu można obejrzeć, porównać i przetestować produkty!
 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka