• +48 502 21 31 22

Firma Gorilla electronics zaprasza na chiptuning

Branża: Usługi motoryzacyjne-naprawa pojazdów

Zwiększ moc silnika w swoim samochodzie!

Artykuł opracowany przez:

Marcin Żok GORILLA ELECTRONICS

Chiptuning, hamownia, diagnoza i czyszczenie DPF

Firma działa w branżach:
Usługi motoryzacyjne-naprawa pojazdów

Firma Gorilla electronics z Wodzisławia Śląskiego zaprasza na chiptuning. Usługa obejmuje: hamownię podwoziową 2WD&4WD z wydrukiem, diagnostykę, soft pisany pod auto, rachunek z gwarancją i... Twój uśmiech.

Jako jedna z niewielu firm z branży, poza usuwaniem DPF, oferujemy regenerację filtra DPF – auto jest dalej zgodne ze swoja homologacją. Przed zabiegiem sprawdzamy stan silnika na hamowni z diagnostyką komputerową. Jeśli okaże się niesprawny, całkowity koszt wyniesie 100 zł. Doradzimy wtedy, co można wymienić lub naprawić.

Klienci mają tydzień, aby zapoznać się z działaniem auta na nowym oprogramowaniu. W razie niezadowolenia z modyfikacji zwrócimy Ci pieniądze i przywrócimy oryginalne oprogramowanie.

99% aut robimy na miejscu. Czas zabiegu – około 2 godzin. Operacja chiptuningu wykonywana jest w obecności klienta – nie trzeba zostawiać auta, soft pisany jest na Twoich oczach. Nie wiesz, jaki dokładnie masz silnik – napisz, pomożemy!

Chcesz skorzystać z promocyjnych cen? Wystarczy polubić naszą stronę na Facebooku. Promocja dla wszystkich diesli, nie tylko TDI.

Zajmujemy się również regeneracją i usuwaniem DPF&EGR oraz diagnostyką silników spalinowych.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka