• +48 502 21 31 22

ABC Przedsiębiorczości. Warsztaty w Wodzisławiu Śląskim

Eksperci poprowadzą uczestników przez detale zakładania i utrzymywania firmy.

ABC Przedsiębiorczości. Warsztaty w Wodzisławiu Śląskim

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na warsztaty "ABC Przedsiębiorczości" skierowane do osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą (ubiegać się o dotację) i w związku z tym potrzebują zdobyć lub poszerzyć swój zakres wiedzy i umiejętności, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości, jakie stwarza obecny rynek i sytuacja gospodarcza.

Warsztaty odbędą się 23 maja w godz. 12:00-15:00. Eksperci poprowadzą uczestników przez detale zakładania i utrzymywania firmy. W programie: "Mistrzostwo w Aplikowaniu o Dotacje – opanuj sztukę składania wniosków o środki na rozpoczęcie działalności", "Strategie Podatkowe – dowiedz się, jak planować podatki i eksploruj różne struktury podatkowe", "Wgląd w VAT – rozszyfruj tajemnice podatku od wartości dodanej i jego wpływu na twoją firmę" oraz "Składki ZUS – zrozum niuanse składek na ubezpieczenie społeczne dla zabezpieczenia swojej stabilności finansowej".

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia i informacje na temat warsztatów: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim, pokój 300, tel. 32 459 29 90. Warsztaty odbędą się w sali nr 337 na drugim piętrze.

fot. freepik.com
oprac. /kp/

Podobne artykuły

Wyszukiwarka