• +48 502 21 31 22

Szkolenie z ekspertami ZUS i PIP w Rybniku

Będzie to szkolenie dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych prawem pracy, ale też obowiązkiem prawidłowego rozliczenia składki zdrowotnej.

Szkolenie z ekspertami ZUS i PIP w Rybniku

24 kwietnia o godz. 9:00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13 odbędzie się bezpłatne szkolenie ZUS i Państwowej Inspekcji Pracy. Tematem szkolenia będzie roczne rozliczenie składki zdrowotnej oraz zwolnienia od pracy i urlopy uwzględnione w kodeksie pracy.

Będzie to ważne szkolenie dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych prawem pracy, ale też obowiązkiem prawidłowego rozliczenia składki zdrowotnej. W tym roku przedsiębiorcy opodatkowani na zasadach ogólnych lub ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych muszą złożyć roczne rozliczenie składki na ubezpieczenie zdrowotne za 2023 r. do 20 maja. To część prowadzona przez eksperta ZUS. Natomiast przedstawiciel PIP wyjaśni zagadnienia dotyczące zwolnień od pracy, w tym zwolnień okolicznościowych, z powodu siły wyższej czy urlopu opiekuńczego.

Udział w szkoleniu tylko na podstawie wcześniejszego zgłoszenia. Zapisy na szkolenie przyjmowane są do 23 kwietnia do godz. 10:00 na adres mailowy: [email protected]. W mailu zgłoszeniowym należy podać: datę i godzinę szkolenia, imię i nazwisko osób zgłaszanych na szkolenie, numer telefonu do kontaktu. Należy też dołączyć do zgłoszenia wypełnioną i podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Formularz zgody jest dostępny na stronie internetowej https://www.zus.pl/-/szkolenie-online-roczne-rozliczenie-sk%C5%82adki-zdrowotnej-za-2023-r.?p_l_back_url=%2Fo-zus%2Fkalendarium%2Fszkolenia%3FdateFrom%3D%26dateTo%3D%26locality%3DRybnik. Można go pobrać, wchodząc na stronę www.zus.pl, w zakładkę wydarzenia i szkolenia, następnie wybrać miejsce szkolenia Rybnik i dane szkolenie. Na samym końcu informacji o szkoleniu dołączony jest załącznik formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jest ona niezbędna, aby uczestniczyć w szkoleniu.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami należy poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

fot. freepik.com
oprac. /kp/

 

Podobne artykuły

Wyszukiwarka