• +48 502 21 31 22

„Śniadanie z eksportem” w Raciborzu

Spotkanie informacyjne dla MŚP planujących lub prowadzących działalność eksportową odbędzie się na Zamku Piastowskim.

„Śniadanie z eksportem” w Raciborzu
Fundusz Górnośląski SA

Artykuł opracowany przez:

Fundusz Górnośląski SA

Fundusze inwestycyjne

Firma działa w branżach:
Finanse Ubezpieczenia Prawo Biura rachunkowe Kantory Banki i instytucje finansowe

29 czerwca w godz. 10:00-13:00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się spotkanie informacyjne „Śniadanie z eksportem”.

– Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź 29 czerwca podczas spotkania informacyjnego „Śniadanie z eksportem” – to szkolenie z udziałem praktyków skutecznie wprowadzających małe i średnie firmy na rynki zagraniczne – zaprasza Fundusz Górnośląski.

„Śniadanie z Eksportem” organizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. Jednym z celów projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP województwa śląskiego profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju działalności biznesowej na poszczególnych rynkach.

Zapisy trwają na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctBL5FNtbuL01x8FPGG72U1z2K0wySNxDFiwUmnD0YXePPSg/viewform

fot. pexels.com
oprac. /kp/

Podobe artykuły

Wyszukiwarka