KOFER - Cudze chwalicie, swego nie znacie

Czy wiesz o tym, że w Wodzisławiu Śląskim mieszka i pracuje na co dzień kilkudziesięciu pasjonatów? Wiesz, że uprawiają oni aktywności i zawody na unikalnym poziomie? Robią to od wielu lat. Ich biznesowa wiedza doceniana jest w kraju i za granicą. Czas, żeby opowiedzieć ich historię. O wyjątkowych ludziach i o tym, co ich pozytywnie nakręca.

Poznaj pozytywnie nakręconych

Pozytywnie nakręceni to wybitni pasjonaci o różnych specjalizacjach. Posiadają wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje, dodatkowo wykonują swoje zawody na unikalnym poziomie jakościowym. Są cenionymi specjalistami na rynku lokalnym, krajowym, a niektórzy również na rynku międzynarodowym. Jak sami twierdzą, to, co robią na co dzień, często nie ma swojego odnośnika w PKD (Polska Klasyfikacja Działalności).

Pozytywnie nakręconych łączy wysoki poziom usług oraz lokalny patriotyzm. Wszyscy są mieszkańcami powiatu wodzisławskiego i wszyscy chcą dzielić się swoją wiedzą z zainteresowanymi osobami pod szyldem marki KOFER – skarbnica pozytywnie nakręconych. W tym celu stworzyli kodeks wartości, który określa status każdego członka KOFRA.

https://www.kofer.com.pl/pozytywnie-nakreceni/

Kodeks Wartości:

- Tolerancja (KOFER jest organizacją apolityczną. To oznacza, że nie podlega wpływom żadnej siły politycznej. KOFER ma otwarte drzwi dla każdego. Bez względu na to, jaki ma kolor skóry, jakiego jest wyznania i jakim poglądom hołduje. W KOFRZE nie rozmawia się o polityce, seksie i religii - jest wiele innych, interesujących tematów)

- Uczciwość i wiarygodność (to jedna z ważniejszych wartości w biznesie i pracy z ludźmi)

- Jakość (jakość oparta na intuicji, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu)

- Profesjonalizm (warsztaty, kursy, szkolenia, również online, prowadzone są na najwyższym poziomie)

- Kreatywność (obojętnie czy trafisz na mentora, kreatora marki, menadżera restauracji, gastronoma czy napasjonata - zajęcia będą zawsze interesujące i kreatywne)

- Współpraca (dzięki współpracy organizowane są wspólne wycieczki edukacyjne dla dzieci i dorosłych, a szkolenia z noclegami i innymi atrakcjami)

- Pogoda ducha (dobra zabawa to podstawa pozytywnie nakręconych)

- Odpowiedzialność (KOFER przejmuje pełną odpowiedzialność za działania. Ludzie KOFRA uczą się na błędach, bo każdy je popełnia)

- Szacunek (dążenie do poważania, poszanowania i prestiżu. Zarówno wśród osób działających w ramach KOFER, jak i w stosunku do nich)

- Etyka (hołdowanie ogólnie przyjętym normom moralnym i prawnym)

Pozytywnie nakręceni członkowie KOFRA nie narzekają na brak pracy, a mimo to chcą wspierać się nawzajem i dzielić się swoją wiedzą. Każdy, kto czuje, że ma potencjał i wciąż chce się rozwijać może skorzystać. KOFER ma nadzieję, że swoją aktywnością i ciekawą ofertą przyciągnie wielu zainteresowanych z całego kraju i zagranicy, a dzięki temu uda się rozsławić Wodzisław Śląski. Pozytywnie nakręceni zapraszają na warsztaty, szkolenia, wycieczki edukacyjne, kursy i webinary. Już niedługo będą również dostępne także produkty KOFRA i urodziny dla dzieci online.

Warsztaty, webinary, imprezy

KOFER oferuje specjalistyczne szkolenia dla osób pragnących poszerzać swoje umiejętności, ale także tych, którzy chcą poznawać nowe pasje i zawody. Ponieważ szkolenia i warsztaty prowadzone są przez niekwestionowanych specjalistów, ich jakość stoi na unikalnym poziomie. Można skorzystać z kilkunastu różnych warsztatów i szkoleń. - Wybór zależy od tego, w jakim kierunku zamierzasz się rozwijać. Dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą specjalistycznych szkoleń – zachęca Krzysztof Dybiec, koordynator KOFRA.

https://www.kofer.com.pl/

Wśród propozycji KOFRA znajdziemy także wycieczki edukacyjne. Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. - Wycieczki edukacyjne mają być przyjemnością. Dlatego my podstawiamy autobus pod wskazane miejsce, kierujemy na poszczególne atrakcje i odwozimy.

Wyjście zorganizowane, to u nas czysta przyjemność – mówi Krzysztof Dybiec.

https://www.kofer.com.pl/wycieczki-edukacyjne/

Imprezy, to podstawa budowania dobrych relacji. Jak wykazały badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Harvardzie, to właśnie relacje sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Pozytywnie nakręceni nie tylko doskonale prowadzą warsztaty, nie tylko wspaniale organizują wycieczki, ale także znakomicie organizują imprezy. Pogoda ducha to jedna z cech w ich kodeksie wartości.

https://www.kofer.com.pl/imprezy/

KOFER działa pod patronem Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim oraz Inkubatora Przedsiębiorczości w Wodzisławiu Śląskim, które wspierają działania KOFRA i promują go wśród przedsiębiorców, samorządów oraz organizacji działających w powiecie wodzisławskim. Siedzibą KOFRA jest powiat wodzisławski. Wszystkie warsztaty i szkolenia odbywają się w prywatnych pracowniach i siedzibach ekspertów lub na prośbę klientów w ich salach. Koordynatorem KOFRA jest Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim, który od wielu lat wspiera różne aktywności społeczne i biznesowe.