• +48 502 21 31 22

Usługi Projektowe Instalacji Sanitarnych. MartsProjekt zaprasza

Branża: Biura projektowe;    Projekt: #kupujlokalnie

Skorzystaj z kompleksowej obsługi w zakresie opracowania dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, handlowych i usługowych.

Artykuł opracowany przez:

MartsProjekt Usługi Projektowe Instalacji Sanitarnych mgr inż. Marta Nowak

Usługi Projektowe Instalacji Sanitarnych

Firma działa w branżach:
Instalacje elektryczne, gazowe, kominkowe, sanitarne, wodno-kanalizacyjne i inne

MartsProjekt to firma założona przez mgr inż. Martę Nowak - absolwentkę Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Śląskiej. - Celem mojej firmy jest współpraca i obsługa zarówno klientów indywidualnych, jak również firm. Służę pomocą i poradą, a także współdziałam w uzyskaniu wszelkich pozwoleń i uzgodnień niezbędnych dla danej inwestycji. Dbam o to, aby usługi projektowe były kompleksowe oraz spełniały oczekiwania terminowe klienta, a także aby ich jakość była zawsze na jak najwyższym poziomie - zachęca Marta Nowak.

 

Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie opracowania dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych dla budynków: jednorodzinnych, wielorodzinnych (lokali mieszkalnych), handlowych
i usługowych.

 

W ramach świadczonych usług firma projektuje:

- wewnętrzne instalacje gazowe,

- wewnętrzne instalacje wody, kanalizacji, c.o.,

- przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne do budynków,

- przydomowe oczyszczalnie ścieków

 

Przyjmuję zlecenia głównie na terenie powiatu raciborskiego, wodzisławskiego oraz głubczyckiego. Po kontakcie telefonicznym, mailowym lub poprzez Facebooka dojeżdżam do klienta w celu ustalenia zakresu prac. Gorąco zapraszam do współpracy! - zachęca właścicielka firmy MartsProjekt.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka