• +48 502 21 31 22

Stopy to podstawa

Branża: Zdrowie Uroda Pozostałe w branży Zdrowie i Uroda
Projekt: #kupujlokalnie

Nie chowaj swoich problemów w butach. Stopy nie muszą boleć.

W salonie kosmetycznym „Fabryka Urody” przy ul. Mickiewicza 18 od niedawna przyjmuje specjalista Podolog. Podologia to prężnie rozwijająca się dziedzina paramedycyny, która zajmuje się problemami stóp.

Kiedy zwrócić się do podologa?

Do podologa mogą udać się osoby, które borykają się między innymi z problemem suchych i popękanych pięt. Specjalista opracuje skórę i zaleci odpowiedni preparat do regeneracji. Inną przypadłością są brodawki wirusowe, który są często występującym problemem zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Odciski to zrogowaciałe zmiany, które powstają pod wpływem ucisku i bywają bardzo bolesne. Grzybica jest bardzo powszechnym schorzeniem, które tak łatwo „złapać” choćby na basenie. Wrastające paznokcie są przyczyną dolegliwości bólowych, a także poważnych zmian zapalnych. Jeśli na stopach nie występuje żadne niepokojące zmiany, specjalista wykona Podstawowy Zabieg Podologiczny, aby stopy utrzymać w zdrowiu i dobrej kondycji. W gabinecie można również uzyskać poradę dotyczącą pielęgnacji i profilaktyki stóp.

Stopy to bardzo skomplikowane struktury, które przez cały dzień dźwigają nasz ciężar! Ich kondycja mówi wiele o naszym zdrowiu i stylu życia.

PAMIĘTAJCIE! Stare przysłowie mówi: lepiej zapobiegać niż leczyć.

 

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka