Strona główna » Wiadomości » Blacharstwo Lakiernictwo » Profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze Krystian Zimny

Profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze Krystian ZimnyWieloletnie doświadczenie firmy i materiały najwyższej jakości są gwarantem dobrej usługi.

Artykuł opracowany przez:

Lakiernictwo Pojazdowe Krystian Zimny to firma z wieloletnią tradycją. Rodzinny biznes założony przez Henryka Zimnego. Prowadzony od 1982 roku przerodził się w prawdziwą pasję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Wieloletnia działalność zaowocowała dużym doświadczeniem i dobrą opinią wśród klientów. W 1992 roku zakupiono komorę bezpyłową i powiększono warsztat w odpowiedzi na spore zainteresowanie oferowanymi usługami. 

Firma oferuje usługi z zakresu lakiernictwa samochodowego, komputerowe dobieranie kolorów, mieszanie lakierów, sprzedaż lakierów samochodowych czy kompleksowe, bezgotówkowe naprawy w ramach ubezpieczalni. - Współpracujemy z profesjonalistami z zakresu blacharki pojazdowej. Dobieramy kolor na podstawie każdego rodzaju lakieru. Stosujemy wyłącznie bazy zagranicznych producentów. Wśród klientów, którzy korzystają z możliwości barwienia lakierów jest wielu odbiorców indywidualnych oraz spore grono lakierników samochodowych i firm z branży samochodowej. Posiadamy dwie własne mieszalnie lakierów firm R-M oraz IVAT, co ułatwia nam dokładny dobór koloru lakieru - wyjaśnia właściciel firmy, Krystian Zimny. 

Opublikowano: 2019-10-31

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów