Strona główna » Wiadomości » Szkoły językowe, muzyczne, sportowe i inne » Nowa oferta KURSÓW TAŃCA w Studio Tańca i Ruchu EFECT

Nowa oferta KURSÓW TAŃCA w Studio Tańca i Ruchu EFECTInteresuje Cię nauka tańca w Raciborzu lub w Lubomi? Wybierasz się na zabawę weselną, sylwestrową, karnawałową, imprezę firmową czy na studniówkę? Chcesz w krótkim czasie i przyjaznej, bezstresowej atmosferze nauczyć się tańczyć lub po prostu mile i aktywnie spędzić czas?

Artykuł opracowany przez:

Interesuje Cię nauka tańca w Raciborzu lub w Lubomi? Wybierasz się na zabawę weselną, sylwestrową, karnawałową, imprezę firmową czy na studniówkę? Chcesz w krótkim czasie i przyjaznej, bezstresowej atmosferze nauczyć się tańczyć lub po prostu mile i aktywnie spędzić czas? Zatem zapraszamy do naszego Studia Tańca i Ruchu EFECT.

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę KURSÓW TAŃCA towarzyskiego i użytkowego oraz zajęć LATINO SOLO w Raciborzu i Lubomi. Program kursów obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać do każdego rodzaju muzyki, tworząc nieskończoną ilość kombinacji. Nauczymy Was kroków, prowadzenia w parze i udoskonalimy poczucie rytmu, ale przede wszystkim pokażemy, jaką radość może sprawiać taniec. Nasze kursy dostosowujemy do Waszych potrzeb i oczekiwań. Dedykujemy je wszystkim osobom, niezależnie od wieku czy predyspozycji, dla rozpoczynających przygodę z tańcem i dla osób chcących doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności.

To niepowtarzalna okazja by nauczyć się tańczyć i zrobić coś, co służy wyłącznie przyjemności i będzie radosnym i efektywnym wypełnieniem wolnego czasu oraz zdobytymi umiejętnościami na całe życie. Taniec to także aktywność, która poprawia ogólną sprawność fizyczną i koordynację ruchową, zwiększa wiarę we własne możliwości, zbliża do siebie i daje dużo radości.

Nauka tańca w naszym Studio jest prowadzona z pasją! Nauczyliśmy tańczyć już kilkaset osób, jak również kilkaset par przygotowaliśmy do Pierwszego Tańca. Każda Para jest indywidualna, a każda choreografia wyjątkowa, przygotowana specjalnie dla danej pary, uwzględniająca jej potrzeby i możliwości.

 

Oferujemy:
- kursy tańca użytkowego, towarzyskiego, dla par narzeczeńskich
-
 warsztaty taneczne

- Latino solo/Dance Line dla Pań,

- lekcje indywidualne

- Pierwszy Taniec Weselny

- przygotowanie choreografii

- pomoc w wyborze tańca i muzyki
-
 cierpliwe i profesjonalne podejście instruktorów,

- proste do zapamiętania, choć efektywne choreografie,

- kameralną i przyjazną atmosferę.

 

 

 

 

 

 

 

Zapisy:
tel. 669 00 30 40.
Studio Tańca i Ruchu EFECT Lucyna Kurzydem

Racibórz ul. Żółkiewskiego 22

Lubomia ul. Mickiewicza 6

Tel. 669 00 30 40
www.taniec-efect.pl

www.facebook.com/StudioTancaiRuchuEfect

 

Opublikowano: 2018-10-04

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów