Strona główna » Wiadomości » Organizacja imprez, konferencji, wynajem sal szkoleniowych » KAMERALNIE - nowa wypożyczalnia dekoracji ślubnych

KAMERALNIE - nowa wypożyczalnia dekoracji ślubnychPomożemy w zorganizowaniu wymarzonego przyjęcia lub wypożyczymy ci wszystkie akcesoria oraz dekoracje. U nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Artykuł opracowany przez:

Bierzesz ślub? Nie wiesz od czego zacząć? Natłok wyborów i decyzji cię przerasta, a może wymarzone dekoracje są za drogie? Pomożemy w zorganizowaniu wymarzonego przyjęcia lub wypożyczymy ci wszystkie akcesoria oraz dekoracje. U nas nie ma rzeczy niemożliwych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Ślub zazwyczaj bierzemy raz w życiu. Co się z tym wiąże – nie mamy doświadczenia w organizacji wesela. Dlatego dobrze mieć u swojego boku kogoś, kto nie raz i nie dwa razy był po tamtej stronie – tej organizacyjno-logistycznej, kto z organizacji wesela mógłby napisać pracę magisterską. I to na piątkę!

Dobra znajomość usług ślubnych, trendów na rynku, wypracowany katalog rzetelnych podwykonawców i rozeznanie w cenach to nie jest coś, czego można się nauczyć w kilka dni czy nawet miesięcy.

W swojej ofercie posiadamy m. in.: samochód do Ślubu, napis LOVE, ciężki dym, ściankę kwiatową, dekorowanie kościoła czy sali ślubnej.

                       Aparat Instax wraz z księgą gości jako alternatywa fotobudki

                       Ścianka kwiatowa stanowi świetnie tło dla zdjęć ślubnych

 


 

Opublikowano: 2019-09-03

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów