Strona główna » Wiadomości » Siłownie i fitness cluby » Aktywny Dzień Kobiet z pięknym uśmiechem w Akademii Fitness

Aktywny Dzień Kobiet z pięknym uśmiechem w Akademii FitnessZnakomita atmosfera, niepowtarzalny klimat, sympatyczni prowadzący oraz szeroki wachlarz zajęć sportowych - to przede wszystkim wyróżnia Akademię Fitness spośród wielu klubów w okolicy.

Artykuł opracowany przez:

Pod hasłem „Żyj zdrowo i wesoło z Akademią Fitness” odbyło się piątkowe wydarzenie w Akademii Fitness. Zajęcia dla klubowiczów prowadzone były zgodnie z grafikiem, jednak w nieco odmienionej formie.  Mile widziane były przebrania za przedstawicieli służby zdrowia lub pacjentów. Dodatkowo dla aktywnych pań przygotowano upominki, zabawy i konkursy z nagrodami. O tym, jak dbać o zdrowie jamy ustnej opowiadali przedstawiciele marki Oral B z Dentica Center. Dobrej zabawy nie było końca.

To tu, w Akademii Fitness, właściciele wraz ze swoimi instruktorami mają fantastyczne pomysły na integrację swoich klubowiczów. Tak też było w Dzień Kobiet. 

W piątek 8 marca główna siedziba klubu zamieniła się w salę szpitalną. Na szczęście nie tą, którą wielu z nas z pewnością zna z autopsji. Tu zarówno lekarze, pielęgniarki, jak i pacjenci witali wszystkich w rewelacyjnych nastrojach i przepisywali recepty na jedno skuteczne lekarstwo- endorfiny czyli hormony szczęścia. Dostarczają je oczywiście ćwiczenia w Akademii!  

Zajęcia w tym dniu odbywały się według piątkowego grafiku, z tym, że wzbogacone został o dwa spotkania „Aktywni 50+” (godz. 8:00 i 11:00) oraz „Brzuchomanię” (godz. 18:20). Wszystkie panie otrzymały upominki, mogły też wziąć udział w konkursach – literackim i fotograficznym. O szczegółach konkursu przeczytać można na profilu Akademii w portalu Facebook.com. 

Dobra zabawa trwała aż do ostatnich zajęć, które odbyły się o godz. 20:00 w rytmie latino. W tym dniu dodatkowo panie mogły zaczerpnąć praktycznych informacji na temat zdrowia jamy ustnej. Konsultacji udzielały przedstawicielki marki Oral B z Dentica Center. - Wiosna to dobry czas, aby zadbać o sylwetkę, kondycję, ale też o piękny uśmiech. Dlatego połączyliśmy dziś siły z Akademią Fitness i podpowiadamy paniom jak powiązać zdrowie dla ducha i ciała z promiennym uśmiechem. Jak zadbać nie tylko o zęby, ale całą jamę ustną. Zainteresowanie było ogromne, cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć dzisiejsze wydarzenie w klubie – relacjonują Anna Stuchly i Aleksandra Roskosz z Dentica Center. 

Zadowolenia z kolejnego udanego przedsięwzięcia nie kryją również sami właściciele - To był długi dzień, ale bardzo udany. Mimo, że to Dzień Kobiet, w dodatku przypadający w piątek, odwiedziło nas mnóstwo osób, które chętnie się bawiły. Pomysłów na przebrania nie było końca. Panie entuzjastycznie brały udział w konkursach, a na sali dały z siebie wszystko. Taka frekwencja napawa nas ogromną dumą, ale też motywuje do dalszej pracy i poszerzania oferty o kolejne zajęcia. Dziękujemy, że byliście z nami i zachęcamy do regularnych zajęć w naszym klubie, bo jest w czym wybierać. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy – podsumowują Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness. 

Znakomitą atmosferę i możliwości, jakie daje klub potwierdzają uczestnicy zajęć - Mam 70 lat, przychodzę do Akademii nie po to, aby zrzucić nadmiar kilogramów, poprawić wygląd sylwetki, ale po to, aby zachować sprawność. Po to, abym sama potrafiła sobie buty zawiązać i nie zajmować kolejki do lekarza. Ćwiczę 6 dni w tygodniu, łącznie 9 godzin. Wolę raczej spokojne zajęcia, więc wybrałam pilates, zdrowy kręgosłup i jogę. Wszystkie one są dla mnie rewelacyjne, a prowadzący bardzo profesjonalni. W ogóle atmosfera w klubie jest cudowna. Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi, przyjaciół. Polecam to miejsce każdemu, aby przyszedł, ćwiczył i wszystkie troski dnia codziennego zostawiał przed drzwiami Akademii – przekonuje Teresa Kurowska. 

- Ćwiczenia w Akademii znakomicie poprawiają moją kondycję, pozwalają dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. A co najważniejsze potrafią naładować porządną dawką endorfin w ponure dni. Do Akademii przychodzę dopiero od pół roku, o klubie dowiedziałam się z internetu, ale już wiem, że to jest jedno z moich ulubionych miejsc, do którego chętnie wracam – podkreśla pani Ela.

- Zanim trafiłam do Akademii, próbowałam ćwiczyć w domu, ale to nie to samo. Tutaj motywuje przede wszystkim grupa. Cudowni ludzie i instruktorzy stwarzają taką atmosferę, że można się od niej poważnie uzależnić. Od dwóch lat przychodzę tu na step i fat burning – mówi pani Ania. 

- Przygodę z Akademią Fitness rozpoczęłam od zapisania się do wrześniowego programu „Sylwestrowe Odliczanie”. Prowadzący program mają świetne nastawienie i znakomicie motywują. Dodatkowo atmosfera w klubie jest super. Na zajęcia chce się przychodzić, bo nikt nikogo nie ocenia, nie krytykuje. W takim klimacie miło zrzuca się zbędne kilogramy- przyznaje pani Karolina. 

Fot. GW Studio Grzegorz Witek 

Zobacz więcej zdjęć z Dnia Kobiet w Akademii Fitness na raciborz.com.pl
 

 

Opublikowano: 2019-03-11

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów