• +48 502 21 31 22

VIII Festiwal Gier Planszowych w Raciborzu

Wydarzenie w projekcie: Wypoczynek, rozrywka

Wydarzenie organizowane przez:

Stacja Młodych w Raciborzu

Miejsce twórczych spotkań dla młodzieży

Firma działa w branżach:
Biblioteki i czytelnie

Stacja Młodych w Raciborzu zaprasza 20 czerwca w godz. od 9:00 do 18:00 na VIII Festiwal Gier Planszowych. Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z grami planszowymi, jak i do doświadczonych graczy, którzy poszukują nowych wyzwań i rozgrywek turniejowych.

Dla początkujących uczestników przygotowany zostanie gamesroom, w którym będzie można poznać różnorodne tytuły pod okiem osób znających zasady gier. W programie przewidziano także możliwość nauki i wspólnej rozgrywki w wybrane gry, takie jak „Dylemat wagonika” czy „Wazabi”. Osoby bardziej zaawansowane będą mogły skorzystać z bogatej biblioteki gier liczącej ok. 750 tytułów. Organizatorzy zapowiadają również turnieje eliminacyjne, a ich zwycięzcy uzyskają awans do finałowych mistrzostw Polski.

W programie znajdzie się także prezentacja i możliwość rozegrania partii w grę Pokémon LCG, przeznaczoną dla wszystkich chętnych niezależnie od poziomu doświadczenia. Uczestnicy będą mogli zarówno poznać zasady od podstaw, jak i spróbować swoich sił w rozgrywkach przy stole.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

Wydarzenia powiązane

Wyszukiwarka