• +48 502 21 31 22

Zadbaj o swój wzrok w naszych Salonach Optycznych Maxima

Branża: Sprzęt okulistyczny

Optometryści w naszym salonie kompleksowo zadbają o Państwa wzrok, a szczegółowe badania pod kątem doboru okularów, jak i soczewek kontaktowych pozwolą uzyskać lepszą ostrość widzenia.

Artykuł opracowany przez:

Maxima Paweł Świtoń

salon optyczny

Firma działa w branżach:
Sprzęt okulistyczny

W  maju bieżącego roku powstał w Raciborzu przy ulicy Opawskiej 34 nowy Salon Optyczny Maxima. Mieszkańcy tego miasta i okolic, którzy licznie odwiedzali nasze pozostałe salony, intensywnie zachęcali nas do tego przedsięwzięcia. Pierwszy Optyk Maxima powstał w Kędzierzynie- Koźlu. Niedawno świętowaliśmy 25-lecie tego punktu otwartego w 1993 roku.

Staramy się poszerzać zakres naszej działalności, reagując na potrzeby rynku. Otwarcie salonu w Państwa mieście cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Tego dnia odwiedziło nas wiele osób chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Skorzystały one z bezpłatnego badania wzroku i wybrały z szerokiej oferty swoje wymarzone okulary.

Od tego momentu prężnie działamy, w dalszym ciągu oferując fachową pomoc przy zakupie opraw znanych marek, jak również doradztwo przy wyborze najlepszych szkieł okularowych. Optometryści w naszym salonie kompleksowo zadbają o Państwa wzrok, a szczegółowe badania pod kątem doboru okularów, jak i soczewek kontaktowych pozwolą uzyskać lepszą ostrość widzenia.

Obecnie oferujemy naszym klientom rabat - 30% m. in. na oprawy okularowe i szkła. Jest to bardzo korzystna promocja, która w połączeniu z naszym bezpłatnym badaniem jest bezkonkurencyjna i cieszy się dużym zainteresowaniem. Montaż szkieł w oprawie odbywa się na miejscu w naszej szlifierni i wykonywany jest przez doświadczonego optyka. To daje nam pewność najwyższej jakości, a Państwu skraca czas oczekiwania na nowe okulary do minimum. Badanie można wykonać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, badamy również w dwie soboty w miesiącu w godzinach 10:00 – 13:00. Na wizytę można umówić się dzwoniąc bezpośrednio do naszego salonu na numer  32 307 07 32. Jesteśmy firmą, którą cechuje solidność, wysoka jakość oferowanych usług i  produktów oraz determinacja w osiąganiu celu. A naszym celem jest  zadbanie o poprawę jakości widzenia naszych wszystkich klientów.

W Raciborzu, jak i w pozostałych salonach znajdziecie Państwo nie tylko najmodniejsze oprawy i szkła okularowe, ale również: akcesoria optyczne, soczewki kontaktowe i płyny do nich, kompleksowe produkty do czyszczenia szkieł optycznych oraz najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne. 

Naszym najnowszym produktem sprzedażowym są najbardziej technologicznie zaawansowane soczewki kontaktowe- fotochromowe, które reagując na światło słoneczne, zapewniają korekcję wzroku i ochronę przeciwsłoneczną.

Prosimy o śledzenie nas na Facebooku, poprzez który informujemy o nowych produktach, promocjach i konkursach. Naszą stronę znajdą Państwo pod nazwą Optyk Maxima – Racibórz.  Nasz sklep internetowy pod adresem www.optyk-maxima.pl oferuje szeroki asortyment, bez wychodzenia z domu. Ponadto dla naszych stałych  klientów  posiadamy  karty i kupony rabatowe na zakup soczewek kontaktowych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu i gabinetu w Raciborzu - gwarantujemy satysfakcję z jakości naszych usług. 
 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka