• +48 502 21 31 22

Prowadzisz biznes związany z turystyką? Weź udział w spotkaniu

Razem budujemy strategię turystyki. Jeśli prowadzisz biznes związany z turystką, koniecznie weź udział. Warsztat jest skierowany do przedsiębiorców z branży turystycznej, pracowników urzędów miast i gmin oraz instytucji zależnych.

„Opracowanie koncepcji rozwoju produktów turystycznych oraz strategii komunikacji marketingowej obszaru Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego” jest przedmiotem projektu jaki prowadzą:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wspólnie z Związkiem Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, Śląskim Partnerstwem Gospodarczym oraz firmą Landbrand.

Po kilku spotkaniach dotyczących zasobów gmin i powiatów Subregionie Zachodnim powstało wstępne opracowanie zasobów oraz wnioski. Obecnie zaproszenia kierowane są do przedsiębiorców, którzy działają w zakresie usług turystycznych aby wzięli udział w zaplanowanych spotkaniach warsztatowych, na których mają być omawiane istotne jest biznesu tematy mogące posłużyć w kreacji planów rozwojowych w zakresie turystyki i powstającej marki.

Jak akcentują organizatorzy, bez udziału biznesu projekt ma niewielkie szanse powodzenia lub może pominąć istotne kwestie dotyczące tego obszaru turystyki, który oparty jest na działalności lokalnych firm.

W dniu 16 września br. (poniedziałek) zaplanowane jest w Raciborzu spotkanie, podczas którego będą poruszane m.in. kwestie obecności powiatów raciborskiego i wodzisławskiego w marce i ofercie turystycznej Subregionu Zachodniego. Warsztat jest skierowany do przedsiębiorców z branży turystycznej, pracowników urzędów miast i gmin oraz instytucji zależnych.

W programie warsztatu znajdą się m.in. takie zagadnienia jak:

- Wnioski z analizy zasobów turystycznych subregionu – krótkie zapoznanie z wnioskami diagnostycznymi ze szczególnym uwzględnieniem powiatu raciborskiego i wodzisławskiego
- Wskazanie potencjalnych ofert obszaru Subregionu oraz powiatu raciborskiego i wodzisławskiego dla różnych grup odbiorców
- Analiza wiarygodności komunikacji marketingowej Subregionu w odniesieniu do powiatu raciborskiego i wodzisławskiego
- Pomysły na markę turystyczną Subregionu
- Koncepcja rozwiązania on-line służącego promocji turystyki oraz firm z branży.
- Licząc na Państwa obecność już teraz obiecujemy, że przekazany przez Państwa głos zostanie potraktowany jako ważny wkład w projekcie – mówi prezes firmy Landbrand Hubert Gonera, która prowadzi projekt.

Data: 16 września 2019
Sala konferencyjna Zamku Piastowskiego w Raciborzu przy ul. Zamkowej 2.
Godzina 10:00 - 14:00

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w spotkaniu mogą zgłosić się do 11 września br. do godziny 10:00 telefonicznie 61 307 62 00 lub na adres mail: [email protected]
Zalecane zabranie ze sobą materiałów drukowanych służących promocji reprezentowanego podmiotu.

Ireneusz Burek

 

Przykładowe treści omawiane podczas warsztatu prowadzonego przez firmę Landbrand, którego celem było przedstawienie wyniku audytu zasobów turystycznych Subregionu Zachodniego. Spotkanie odbyło się w siedzibie Subregionu Zachodniego w Rybniku w dniu 27 sierpnia:

 

 

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka