• +48 502 21 31 22

Piękna skóra latem z Beauty Derm

Branża: Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne

Medycyna estetyczna może złagodzić negatywne skutki słońca na skórze lub nawilżyć ją po wakacyjnym urlopie.

Artykuł opracowany przez:

Beauty Derm Kosmetologia Estetyczna Izabela Kisała

kosmetologia estetyczna

Firma działa w branżach:
Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne
Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne

Latem nie trzeba rezygnować z zabiegów medycyny estetycznej. W czasie opalania i nadmiernej ekspozycji na słońce pojawić się mogą przebarwienia. Powstają one wtedy, kiedy melanocyty, czyli komórki barwnikowe w naszej skórze źle się w niej rozłożą. Wykonując serie zabiegów mezoterapii igłowej  z wykorzystaniem preparatów zawierających koktajle witaminowe czy kwas hialuronowy, które regulują proces melanogenezy, zapobiegamy ich powstawaniu.  Jednak zawsze stosujmy filtry przeciwsłoneczne, kiedy wystawiamy skórę na ekspozycję słoneczną. Dzięki zabiegom mezoterapii z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, gdzie jego obecność zaczyna spadać już około 20. roku życia, nawilżymy skórę, dzięki czemu jest ona elastyczna i gładsza. Niedobór kwasu skutkuje starzeniem się skóry, czemu chcemy zapobiec. Każda z nas prowadzi własną pielęgnacje w domu, jednak kremy i maseczki działają tylko naskórkowo. Mezoterapia igłowa działa skuteczniej i jest doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Również świetnym zabiegiem jest mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego. Dzięki osoczu, które zawiera czynniki wzrostu, stymulujemy powstawanie nowego kolagenu, naczyń krwionośnych oraz przyśpieszamy powstawanie nowych komórek naskórka. Ujednolicimy koloryt skóry, a latem unikniemy przebarwień. 


Latem możemy śmiało korzystać z peelingów całorocznych. Takim jest PRX - kwas medyczny, PQ Age czy peeling węglowy V - Carbon. Oczywiście zabezpieczamy skórę filtrem przeciwsłonecznym, który i tak często jest stosowany w czasie wakacji. Dzięki peelingom uzyskujemy ujędrnienie, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu, zniwelujemy blizny, a także przebarwienia skórne. 


Po wakacjach natomiast staramy się naprawić szkody, które wyrządziło nam słońce. Zalecam zabiegi mezoterapii, które są bardzo skuteczne. Dzięki nim nawilżamy skórę, która po wakacjach jest najczęściej przesuszona oraz pobudzimy ją do regeneracji. Wszystkie zabiegi wykonuje zarówno u pań i panów, którzy  coraz chętniej korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Naszym celem jest nie tylko ładny wygląd, ale także lepsze samopoczucie. Zapraszam serdecznie do gabinetu.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka