• +48 502 21 31 22

Wigilijka firmowa w ekskluzywnym wydaniu - Zameczek Petrovice zaprasza

Branża: Domy przyjęć

Wiele firm szuka miejsca, gdzie mogłyby spokojnie i na wysokim poziomie zorganizować przedświąteczne spotkanie dla swoich pracowników. Zameczek Petrovice koło Karwiny wydaje się być idealnym miejscem do zorganizowania takiej imprezy.

Artykuł opracowany przez:

Zámeček Petrovice

restauracja, hotel, spa

Firma działa w branżach:
Hotele, pensjonaty, kwatery
Odnowa biologiczna i SPA, sauny

Zameczek Petrovice jest znany przez wielu z Was jako doskonały hotel z ekskluzywnym SPA, elegancką restauracją oraz nowoczesnymi trendami w gastronomii. Dziś przedstawimy go Państwu jako idealne miejsce przedświątecznych imprez firmowych i przyjęć. Zbliża się czas przedświąteczny a ten nierozłącznie wiąże się z podsumowaniem i świętowaniem końca roku. Wiele firm szuka miejsca, gdzie mogłyby spokojnie i na wysokim poziomie zorganizować tej rangi wydarzenie i podziękować za całoroczną pracę swoim pracownikom. Zameczek Petrovice koło Karwiny wydaje się być idealnym miejscem do zorganizowania takiej imprezy z kilku powodów; leży tuż przy granicy z Polską, ma wystarczającą liczbę miejsc noclegowych (łącznie dla 72 osób; 11 pokoi znajduje się bezpośrednio w budynku zamku a 25 pokoi w sąsiadującej Villi Larisch). 

Obiekt posiada kilka różnorodnych sali i saloników, które różnią się wielkością. Wszystkie są wyposażone w podstawowe zaplecze techniczne takie jak nagłośnienie, projektor, ekran itp. Warto wymienić niebieski salonik Komtesa - dla 22 osób, sale rycerską, która jest połączona jest z piwnicą winną - dla 14 osób, salon - dla 26 osób, sala główna – łącznie dla 120 osób z oddzielną kuchnią, barem oraz salą bowlingu z dwoma torami do gry w kręgle, gdzie bawić może się nawet 50 osób.  Goście mogą skorzystać z restauracji dla 46 osób. Możliwe jest również zamówienie dodatkowych służb na przykład usług sommeliera lub można skorzystać z usług DJ’a lub innego programu towarzyszącego. Przyjęcie świąteczne można również połączyć, na przykład, z firmowym treningiem lub innym team buildingiem.

Dla wszystkich tych możliwości mamy przygotowane specjalne oferty menu, z których każdy może sobie wybrać skład posiłków głównych, caffé Breaku, bufetów, itp. A co ważne, każdy może dopasować menu zgodnie ze swymi możliwościami finansowymi, potrzebami i wymaganiami. Wreszcie, dla wszystkich, którzy chcą odpocząć istnieje możliwość skorzystania z obszernego centrum odnowy biologicznej, ekskluzywnego wellness  z wieloma atrakcjami i salonem kosmetycznym. Wierzymy, że wybierzesz coś dla siebie z naszej oferty i zaufasz naszym profesjonalistom.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.zamecek-petrovice.cz lub zadzwoń pod numer +420606740810. Na spotkanie cieszy się zespół Zameczku Petrovice koło Karwiny.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka