Strona główna » Wiadomości » Ogrody - pielęgnacja, projektowanie, wyposażenie » Wiosna w Centrum Ogrodniczym I&L w Olzie

Wiosna w Centrum Ogrodniczym I&L w OlzieW Centrum Ogrodniczym I&L znajdziesz wszystko do urządzenia i pielęgnacji ogrodu!

Artykuł opracowany przez:

Zanim zabierzemy się do pracy w ogrodzie koniecznie warto zajrzeć do Centrum Ogrodniczego I&L w Olzie. Tutaj znajdziemy wszystko: od kwiatów balkonowych, drzewek i krzewów, podłoży i nawozów aż po profesjonalny sprzęt i narzędzia.

Artykuły ogrodnicze

Centrum Ogrodnicze I&L jest jednym z największych dystrybutorów artykułów ogrodniczych w regionie. Tutaj z pewnością znajdziesz to, czego każdy ogrodnik, zarówno amator jak i profesjonalista, potrzebuje do prowadzenia ogrodu. Począwszy od różnego rodzaju narzędzi takich jak łopaty, grabie, motyki, piły, miotły, opryskiwacze, aż po nawozy oraz środki ochrony roślin najlepszych producentów: Substral, Pokon, Agrecol, Azofoska, Florovit, Sumin. Ponadto Centrum oferuje szeroki wybór pokarmów dla zwierząt hodowlanych oraz domowych. Z Centrum Ogrodniczym z Olzy zaprojektujesz i urządzisz także swoje oczko wodne. Kupisz tu folie, pompki, fontanny, systemy filtrujące oraz systemy doświetlające, a specjaliści podpowiedzą ci jak to wszystko zamontować.

Meble ogrodowe

Każdy chciałby, aby jego ogród był oazą spokoju. Jeśli odpowiednio o niego zadbamy, to z pewnością nieraz zjemy w nim śniadanie, a po południu zrelaksujemy się przy kawie. A czymże byłby ogród bez mebli oraz architektury ogrodowej? To ona sprawia, że nasz "kawałek ziemi" wygląda wyjątkowo. Warto zatem o to zadbać. W Centrum Ogrodniczym I&L na pewno wyszukamy coś, co nam się spodoba. Znajdziemy tutaj drobne elementy zdobiące otoczenie takie jak donice i pergole oraz bardzo przydatne w każdym ogrodzie komplety ogrodowe, pawilony czy grille i akcesoria grillowe. Dużą popularnością cieszą się bardzo modne wiszące fotele rattanowe.

Drzewka i krzewy

W ogrodach równie ważną rolę jak meble pełnią rośliny. Zieleń działa na ludzi uspokajająco, więc jeśli mamy taką możliwość warto się nią otoczyć. Niezastąpionym elementem każdego ogrodu są z pewnością wiecznie zielone iglaki. Bez względu na porę roku stanowią one jego cenną ozdobę. Warto także zadbać o to, aby w ogródku znalazły się rośliny liściaste, a także drzewa i krzewy owocowe. We wspomnianym już Centrum Ogrodniczym I&L znajdziemy szeroki wybór tych roślin. Kupimy tutaj drzewa i krzewy iglaste (tuje, cisy, cyprysy, sosny, jałowce, kosodrzewiny, świerki, jodły), krzewy liściaste (magnolie, forsycje, lilaki, budleje, irgi) oraz drzewa i krzewy owocowe (jabłonie, grusze, śliwki, wiśnie, czereśnie, morele, brzoskwinie, aronia, agrest, porzeczka). W Centrum Ogrodniczym I&L znaleźć można również kwiaty balkonowe i rabatowe z własnej produkcji, które pięknie uzupełnią każdy ogród.

Wypożyczalnia sprzętu

Centrum Ogrodnicze I&L w Olzie mieści się w halach o łącznej powierzchni 3000 metrów kwadratowych. Wizyta w tym jednym miejscu wystarczy, aby zaopatrzyć się we wszystko, czego nam potrzeba. Tutaj kupisz wysokiej klasy sprzęt ogrodniczy. Centrum w Olzie jest dystrybutorem sprzętu kilku znanych marek, takich jak Oleo-Mac czy Stiga oraz części zamiennych do wszystkich marek. Na miejscu działa także serwis kosiarek, traktorków i innych urządzeń, oferujący szybką obsługę i transport większych maszyn. Osoby okazyjnie korzystające ze sprzętów ogrodniczych mogą skorzystać z tutejszej wypożyczalni. Oszczędzisz swój czas, miejsce i przede wszystkim pieniądze.

 

Opublikowano: 2019-04-29

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów