Strona główna » Wiadomości » Okna drzwi - sprzedaż, montaż » Salon DOMEK wchodzi w nowy format 2.0!

Salon DOMEK wchodzi w nowy format 2.0!W nowym salonie opartym na tradycjach znajdziemy dla siebie szeroką i ciekawie przedstawioną ofertę podłóg, drzwi oraz łazienek.

Salon DOMEK w Wodzisławiu Śląskim uzyskał nowy format 2.0. W dotychczasowym miejscu przy ul. Rybnickiej 10 powstał od podstaw nowy ekskluzywny salon. Nowa większa powierzchnia jest owocem ciągłego wsłuchiwania się w oczekiwania Klientów, tak pod względem oferty produktowej, jak i najnowszych, wygodnych dla Klientów, standardów obsługi. 

- Nowy format Salonów DOMEK to nowy, odświeżony logotyp firmy oraz, jak już wspomniano, nowy salon sprzedaży, w którym nasi Klienci mogą odnaleźć dla siebie aranżacje podłóg, drzwi czy zainspirować się naszymi propozycjami urządzenia łazienki - mówi Krzysztof Kapłon, właściciel firmy. Właściciel podkreślił też, że nowy format nie zrywa z dotychczasowym wieloletnim dorobkiem i doświadczeniem. To właśnie doświadczenie ukształtowało nowe spojrzenie na dzisiejsze potrzeby obsługi Klienta. 

W nowym salonie opartym na tradycjach znajdziemy dla siebie szeroką i ciekawie przedstawioną ofertę podłóg, drzwi oraz łazienek. 


 

Opublikowano: 2019-09-03

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów