Prosta rejestracja w trzech krokach:

rejestracja użytkownika >> weryfikacja dotychczasowych danych >> dodanie Frmy Użytkownika

  • * Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), oświadczam, że udzielono mi informacji, iż Administratorem moich Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Ireneusz Burek z siedzibą w Raciborzu, ul. Klasztorna 12, a także, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.


  • * Wyrażam zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych w celu realizacji niniejszego zlecenia/zamówienia/zapytania realizowanego przez firmę Administratora Danych Osobowych oraz w celu realizacji przyszłych zleceń/zamówień/zapytań skierowanych do firmy Administratora Danych Osobowych.


  • * Wyrażam zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych w celu wysyłania informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę Administratora Danych Osobowych.


  • * Oświadczam, że otrzymałem informację o przysługującymi mi prawie do wycofania zgody. Dane osobowe takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz stanowisko, które przetwarzane są przez Administratora Danych Osobowych mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu bezpośredniego produktów i usług firmy Administratora Danych Osobowych oraz w celu przesyłania informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej do czasu wycofania zgody.


  • * Akceptuję Regulamin.

Rejestracja w serwisie daje wiele korzyści. Użytkownik zarejestrowany może dodawać swoje Firmy do Branżowego Katalogu Firm oraz dowolnie nimi zarządzać. Aby dokonać rejestracji należy wypełnić pola formularza (dane nie będą widoczne w Branżowym Katalogu Firm).