• +48 502 21 31 22

Jak uczyć się komunikacji on-line?

Kategoria: współpraca

Jesteś człowiekiem XXI wieku. Dlatego bez względu na to, na jakim etapie pracy i życia jesteś, nigdy nie powinieneś przestać się uczyć. - Pytasz po co? Rozwój umiejętności życiowych i zawodowych to rzecz w naszych czasach niezbędna. - Nie rozwijasz się? To zostajesz w tyle, a twoje miejsce zajmują inni. - Pozwolisz na to?

Ogłoszenie dodane przez:

Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim

wspieranie lokalnych przedsiębiorców

Firma działa w branżach:
Administracja

Cena: 260zł

Opis

Komunikacja on-line jest jedną z tych dziedzin, które będą w zasobie koniecznych umiejętności sprzedawców, nauczycieli, trenerów, managerów, specjalistów od zarządzania zespołami, prowadzenia projektów…. Moglibyśmy jeszcze długo wymieniać.
Jest jednak zła wiadomość: nie da się tego wyuczyć z książek.Nawet nie da się samemu wypracować. Jak wiele innych umiejętności miękkich należy uczyć się tego w interakcji z drugim człowiekiem . Należy ćwiczyć i wybrać swój własny, osobisty i unikalny styl, korzystając z budującej informacji zwrotnej od swoich partnerów i mentorów. Tak waśnie my staramy się uczyć w Toastmasters. 

  •  Używamy do tego metodologii crowd-learning, która pozwala nam realizować swoje cele, wspierając innych w realizacji ich celów.
  •  Korzystamy z wypracowanych metod Toastmasters International, organizacji o prawie 100-letniej tradycji szkolenia liderów i mówców.
  •  Angażujemy się w projekty, które pozwalają nam wzbogacać swoje CV, uczyć się - tworząc równocześnie użyteczne narzędzia, wydarzenia, ćwicząc mentoring, prowadząc wykłady, ucząc się, jak nauczać on-line i tym podobne.

Normalnie z za tego typu szkolenia, ćwiczenia, warsztaty i wykłady, podręczniki, dostęp do szkoleń on-line zapłacilibyśmy minimum 100,- PLN za jedno spotkanie i 100,-zł za dostęp do kursu

W naszych klubach spotykamy się 4 razy w miesiącu, co dałoby łączną kwotę ponad 500 zł / miesiąc, 6000 złotych / rok.

My za te wszystkie możliwości, dodatkowo w możliwość dodatkowych szkoleń, brania udziałów w konkursach płacimy około 400 zł / rok, w zależności od klubu.

Zapraszamy Cię na spotkanie prezentacyjne klubów Tostmasteras na Śląsku, podczas którego zaprezentujemy Ci, w jaki sposób uczyć się skutecznie, szczególnie komunikacji on-line. Czym różni się komunikacja on-line od takiej oko w oko i na co koniecznie zwrócić uwagę podczas zdalnego prowadzenia spotkań, zdalnego nauczania, zarządzania zespołem.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to w specjalnej ofercie po tym spotkaniu opłata za przystąpienie do organizacji Tostmasters Internatonal, oraz opłata członkowska za następny kwartał wynosi 203,00 złote. To jest promocyjna oferta ważna tylko do piątku, 26 czerwca. 

ZAPISZ SIĘ

Podobe ogłoszenia

14 wrz 2020

Agencja Ochrony Osób i Mienia Amstaff Security

Agencja Ochrony Osób i Mienia Amstaff Security. Jesteśmy profesjonalną firmą w b...

10 wrz 2020

Firmy do współpracy

Poszukuje firm do współpracy w zakresie posiłków profilaktycznych i cateringu

17 cze 2020

Współpraca.Punkt wymiany butli.

Podejmiemy współpracę z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

11 cze 2020

Jak uczyć się komunikacji on-line?

Jesteś człowiekiem XXI wieku. Dlatego bez względu na to, na jakim etapie pracy i...

24 kwi 2020

Grupa na FB

Jak korzystać z grupy na FB

24 kwi 2020

Pomagamy służbie zdrowia

Pzredsiębiorcy wsparli medyków

Wyszukiwarka