Strona główna » Wiadomości » Kursy i szkolenia » ZDZ w Raciborzu zaprasza na kursy

ZDZ w Raciborzu zaprasza na kursyZakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach to najstarsza firma oświaty zawodowej na Śląsku. Istnieje od 1926 roku.

    ZDZ w Katowicach działa na obszarze województwa śląskiego oraz niektórych
powiatów i gmin województw: małopolskiego, łódzkiego i opolskiego. Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Raciborzu funkcjonuje w centrum miasta przy ulicy Podwale 12. Podstawowym kierunkiem naszej działalności jest kształcenie w systemie kursowym. Realizujemy szkolenia na terenie miasta, powiatu jak również w sąsiednim województwie opolskim.  Rocznie szkolimy średnio ponad 1500 osób. Oferta szkoleniowa skierowana jest do instytucji samorządowych, przedsiębiorców, osób  pracujących, bezrobotnych, niepełnosprawnych oraz wykluczonych społecznie, dla różnych grup wiekowych.
    Realizujemy projekty unijne własne  oraz partnerskie. Współpracujemy z firmami i instytucjami z Raciborza i okolic. W zależności od potrzeb, na zlecenie kontrahentów, realizujemy szkolenia wyjazdowe oraz w siedzibach firm.
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną oraz własną bazę dydaktyczną, która mieści się w naszym budynku. Sale szkoleniowe i pracownie specjalistyczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt dydaktyczny (m.in. pracownia ruchu drogowego, pracownia fryzjerstwa, kosmetyki i masażu jak również pracownia komputerowa). Szkolimy w takich branżach jak: informatyka, bhp, transport, turystyka i rekreacja, pedagogika, energetyka, spawanie, budownictwo, ekonomia, finanse, administracja, handel, opieka i ochrona zdrowia, języki obce. Pomagamy w zdobyciu i podniesieniu kwalifikacji, przygotowujemy również do Państwowych egzaminów, po których uczestnicy uzyskują konkretne uprawnienia lub przedłużają ich ważność. Bardzo szybko reagujemy na zapytania i potrzeby zleceniodawców, organizujemy szkolenia adekwatne dla ich zainteresowań i wymogów. Absolwenci naszych kursów zawodowych mogą dodatkowo uzyskać Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia w języku obcym wydany przez TÜV SÜD Polska Sp. z o. o.
    Prowadzimy szkolenia w formie stacjonarnej jak również w formie e-learningu. Dzisiaj raciborski ZDZ, proponuje połączenie tradycji najstarszej oświatowej instytucji zawodowej na Śląsku, z nowoczesnym wyposażeniem i ciekawymi kursami dla każdego. Jako firma z wieloletnią tradycją posiadamy liczne certyfikaty i nagrody: Certyfikat Jakości ISO 9001: 2008, Certyfikat  Jakości ISO 29990 : 2010, Certyfikat TÜV w zakresie szkolenia spawaczy, Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych, Certyfikat Microsoft License  Management, Europejski Certyfikat Umiejętności komputerowych,  Nagroda Specjalna - Firma z Jakością, Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji, Śląska Nagroda Jakości w uznaniu wysokiej jakości świadczonych usług edukacyjnych i wdrożonych rozwiązań organizacyjno-systemowych oraz wiele nagród i wyróżnień regionalnych.

Opublikowano: 2015-10-07

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów