Strona główna » Wiadomości » Dietetyka i odchudzanie » Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń tylko w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wodzisławiu Śląskim!

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń tylko w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wodzisławiu Śląskim!Naturhouse oferuje indywidualnie dobraną dietę i naturalną suplementację, które zapewnią zdrowy wygląd i prawdiłową wagę.

Artykuł opracowany przez:

Lato zbliża się wielkimi krokami. Myśl o wczasach, słońcu i wylegiwaniu się na plaży napawa optymizmem i dodaje energii.  Nie pozwól, aby ten idealny stan popsuły dodatkowe centymetry na udach i brzuchu! Poszukiwanie nowego kostiumu kąpielowego ma być przyjemnością. Twój cel to szczupła figura last minute!  

Warto jednak pamiętać, że liczne, dostępne na rynku, sposoby odchudzania mogą skutkować szybkim powrotem do pierwotnej wagi. Diety cud, głodówki czy środki wspomagające często przynoszą efekty na chwilę, powodując dodatkowo złe samopoczucie i nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jak więc rozsądnie i skutecznie wpłynąć na swoją wagę? Odpowiedź dadzą specjaliści Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wodzisławiu Śląskim. 

Naturhouse Wodzisław Śląski istnieje od 2012 r. Oferuje profesjonalne usługi z zakresu żywienia i dietetyki. W Centrum można schudnąć, przytyć lub utrzymać aktualną wagę ciała, wprowadzić zdrowe zasady żywienia, utrwalić efekty diety bez powrotu do dawnej sylwetki. Naturhouse oferuje: regularne, cotygodniowe wizyty u dietetyka specjalisty, indywidualnie dobraną dietę oraz naturalną, laboratoryjnie badaną, uprawianą na wyszukanych bio uprawach suplementację wspomagającą odchudzanie. Opieka wykwalifikowanych dietetyków zapewni bezpieczeństwo i skuteczną kurację, a klienci w zdrowy i smaczny sposób wypracują i ustabilizują właściwą wagę. 

Przyjdź na bezpłatne konsultacje z dietetykiem bądź zarejestruj się online.

Rejestracja online: 
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=wodzislaw.slaski

https://docplanner.znanylekarz.pl/#/calendar/day

 

Opublikowano: 2019-03-29

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów