Strona główna » Wiadomości » Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne » Skorzystaj z jesiennych zabiegów i poczuj się pięknie.

Skorzystaj z jesiennych zabiegów i poczuj się pięknie.Nadeszła jesień, a wraz z nią czas na zabiegi, na które nie mamy chwili w okresie wakacji, bądź są w tym czasie po prostu zakazane. Peeling chemiczny, który mamy do zaoferowania jest całoroczny - oznacza to, iż bez względu na porę roku możemy go wykonywać bezpiecznie.

PRX-T-33 o którym mowa jest wyrobem medycznym, to nieablacyjna stymulacja chemiczna skory właściwej bez użycia igieł. Peeling ten łączy w sobie TCA i H2O2. TCA 33% nie uszkadza skóry, a stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 maja większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Kwas kojowy 5% i H2O2 mają działanie rozjaśniające.

Zabieg PRX-T 33 to bardzo bezpieczna metoda, którą wykorzystuje się w terapii problemów dermatologicznych, jak i w walce ze skutkami starzenia się skóry. Zabieg ten działa w głębokich warstwach skóry właściwej, ma na celu głęboką przebudowę skóry bez konieczności łuszczenia się, czego bardzo obawiają się pacjentki mające już doświadczenia z  innymi  peelingami chemicznymi. Jeśli chcemy ujędrnić skórę twarzy, szyi i dekoltu, zlikwidować blizny zanikowe czy rozstępy, odbudować skórę od wewnątrz, opóźnić starzenie skóry czy poprawić jej napięcie, to wszystko uzyskamy dzięki zabiegowi PRX-T 33. Jest polecany osobom posiadającym blizny, szczególnie zanikowe, gdyż nawadnia komórki i powoduje wyrównanie linii skóry.

Zabieg ten dobrze łączyć z innymi zabiegami np. mezoterapią głową, osoczem bogatopłytkowym czy nićmi biorewitalizującymi. Efekty jakie możemy uzyskać są dużo lepsze niż przy wykonywaniu ich oddzielnie. Przy bliznach świetnie połączyć zabieg z dermapenem bądź ze skin needlingiem. Nakłuwanie skóry jest procesem, który wspomaga wydobycie naturalnego kolagenu w miejscu, gdzie nastąpił jego zanik. Blizny zostają zmiękczone, wygładzone i spłaszczone.

Zabieg polega na wmasowaniu kilku warstw preparatu w skórę, warstwa po warstwie. W trakcie, u osób z wrażliwą skórą, może wystąpić mrowienie, pieczenie jak i zaczerwienienie skóry. Na koniec zmywamy skórę wodą i nakładamy odpowiedni krem. Wszystkie objawy mijają tego samego dnia. Stymulacja melanocytów w naskórku wspomaga usuwanie białych plam skórnych, plam starczych oraz obszarów zabarwionych na ciemniejsze odcienie. Przebarwione obszary wracają do naturalnego odcienia skóry.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest opryszczka - wyklucza ona każdy rodzaj zabiegu, skóra podrażniona w miejscu zabiegowym czy znajdujące się stany zapalne skóry i uczulenie na którykolwiek składnik preparatu.

Najważniejszą sprawą jest wykonywanie zabiegu w serii, uzyskujemy wówczas najlepsze efekty.Ilość to od 3 do 6 zabiegów w odstępach od 7 do 14 dni. Efekty zabiegu są zdumiewające, każdy kto z niego skorzystał zauważył poprawę dlatego nasze pacjentki/pacjenci chętnie do niego wracają.

 

Opublikowano: 2018-11-29

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów