Dane firmy

R-Media Ireneusz Burek

Redakcje, wydawcy, gazety, media, Drukarnie, wydawnictwa i poligrafia,

Wydawnictwo, Agencja Reklamowa. Wydawca dwutygodnika Gazeta Informator, Raciborski Portal Internetowy raciborz.com.pl

ul. Klasztorna 12, 47-400 Racibórz
32 414 90 30   504 18 18 27   [email protected]     http://r-media.pl

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

Galeria


  • Napisz do firmy:

  • Zgłoś błąd:

Opis firmy

Firma R-Media (poprzednia nazwa Raciborskie Media) to firma, która oferuje szerokie spektrum usług z branży reklamowej oraz wydawniczej. Zajmuje się reklamą zewnętrzną, poligrafią, budowaniem wizerunku firm oraz reklamą internetową.  Agencja wykonuje m.in. wizytówki, ulotki, banery, projekty graficzne, kalendarze, katalogi, kasetony, szyldy, wydruki na folii, ekspozytory, teczki ofertowe, potykacze oraz systemy wystawiennicze.

 

Firma jest wydawcą Raciborskiego Portalu Internetowego raciborz.com.pl oraz bezpłatnego dwutygodnika regionalnego Gazeta Informator, kolportowanego w trzech powiatach: raciborskim, wodzisławskim i kędzierzyńsko-kozielskim. W ramach tego segmentu specjalizujemy się w opracowywaniu i redagowaniu materiałów tekstowych, fotografią reporterską, składem i łamaniem DTP, wydawaniem książek oraz usługami tłumaczeniowymi.

 

Ponadto doradzamy naszym Klientom, jak budować markę i kreować jej wizerunek w sposób spójny oraz klarowny. Zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych


Branżowy Katalog Firm

Szukaj w opisach firm
 

Mapa dojazdu

zobacz dużą mapę

Artykuły firmy

Firmy Powiązane