Strona główna » Wiadomości » Stacje diagnostyczne » Profesjonalne usługi w dobrej cenie czyli Auto-sprawność

Profesjonalne usługi w dobrej cenie czyli Auto-sprawnośćKażdy Klient po wyrażeniu zgody otrzyma od nas powiadomienie w formie sms-a o zbliżającym się kolejnym badaniu technicznym i ciekawy prezent.

Artykuł opracowany przez:

Firma oferuje przeglądy rejestracyjne samochodów i traktorów do 3,5 tony, samochodów zasilanych gazem, sprowadzonych z zagranicy i motocykli. Doświadczona kadra Diagnostów zapewni miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo.

Większość  usług po uzgodnieniu terminu firma wykonuje na poczekaniu w rewelacyjnie niskich cenach. Auto-sprawność zacheca także do współpracy firmy szukające kompleksowej, profesjonalnej obsługi i korzystnej ceny. Gwarancja na każdą wykonaną usługę oraz zastosowane części zamienne.

W ofercie pełen zakres usług motoryzacyjnych samochodów wszystkich marek. Wieloletnie doświadczenie pracowników, rzetelność, uczciwość i przystępne ceny sprawiają, że do grona stałych Klientów sukcesywnie dołączają kolejni. Firma udziela do 24 miesięcy gwarancję na wykonane naprawy oraz zamontowane części zamienne.

Opublikowano: 2019-03-21

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów