Strona główna » Wiadomości » Gospodarka » Marek Płatka gościem Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Opowie o Google Moja Firma

Marek Płatka gościem Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Opowie o Google Moja FirmaJuż 13 marca w Raciborskiej Piwnicy będziemy gościć Marka Płatka - ambasadora produktów i usług Google, który opowie o tym czym jest i dlaczego warto korzystać z bezpłatnego narzędzia Google Moja Firma. Zapraszamy na godzinę 18:00.

Artykuł opracowany przez:

Google Moja Firma to usługa, która nie lubi rozgłosu a wyrasta na centrum dowodzenia lokalnego biznesu. Konsumenci korzystają z niej częściej niż nam się wydaje. Zapisz się na spotkanie z Markiem Płatkiem i poznaj zasady panujące w Google Moja Firma. Wykorzystaj to narzędzie do skutecznego pozyskiwania klientów. I to za darmo!

Uczestnicy spotkania poznają odpowiedź wiele ważnych pytań:

  • Jak działa usługa Google Moja Firma?
  • Jak stworzyć witrynę z Google Moja Firma?
  • Jak zdobywać nowych klientów dzięki bezpłatnemu profilowi firmy?
  • Jak przyciągać klientów z powrotem dzięki regularnym aktualizacjom?
  • Jak angażować klientów online i zdobywać ich lojalność?
  • Jak przy pomocy Google Moja Firma pozyskiwać wiedzę o klientach (jak klienci wchodzą w interakcję z profilem Twojej firmy, jak ją znajdują oraz kim są?)?

BIO prelegenta
Marek Płatek - z Internetowymi Rewolucjami związany od pierwszej edycji w 2015 roku. Obecnie lider grupy doradców z regionu śląskiego. Aktywny ambasador produktów i usług Google w projektach Google Product Experts, Local Guides, G Suite. W swojej pracy pomaga definiować cele i dostosować warsztat marketingowy do ich realizacji. Od 13 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM. Swój sukces mierzy współczynnikiem satysfakcji wśród ludzi, którym pomaga.

***
temat: Google Moja Firma
data: 13 marca 2019 r. (środa) godz.: 18:00 - 19:30
miejsce: PUB Raciborska Piwnica (ul. Batorego 5, Racibórz)

Opublikowano: 2019-03-08

Powrót do listy »

Więcej artykułów