Strona główna » Wiadomości » Praca » Lodołamacze 2018. Wodzisławska pralnia nagrodzona w kategorii Zatrudnienie Chronione

Lodołamacze 2018. Wodzisławska pralnia nagrodzona w kategorii Zatrudnienie ChronioneZakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim, zatrudniający osoby z niepełnosprawnościami, zajął II miejsce i otrzymał srebrny medal w kategorii Zatrudnienie Chronione dolnośląskiej, lubuskiej, opolskiej i śląskiej edycji Lodołamaczy 2018.

Artykuł opracowany przez:

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, już od 13 lat, w konkursie "Lodołamacze" nagradza pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne i podejmujących różne inicjatywy. "Lodołamacze" są przyznawane osobom prywatnym, firmom i organizacjom, które angażują się w pomoc i wsparcie osób niepełnosprawnych.

5 września 2018 r. we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, podczas której zaprezentowano laureatów dolnośląskiej, lubuskiej, opolskiej i śląskiej edycji konkursu w kilku kategoriach: "Zatrudnienie Chronione", "Otwarty Rynek Pracy", "Instytucja", "Przyjazna Przestrzeń", "Zdrowa Firma" oraz "Dziennikarz bez Barier".

Tegoroczny sukces wodzisławskiej pralni w konkursie jest już jej piątym. Wszystkich laureatów w kategorii "Zakład Pracy Chronionej" przedstawiamy poniżej.

- I miejsce i Statuetka LODOŁAMACZ 2018: Szprotawski Zakład Aktywności Zawodowej ze Szprotawy,
- II miejsce i srebrny medal: Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych z Wodzisławia Śląskiego,
- III miejsce i brązowy medal: Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej z Bytomia,
- wyróżnienie: Firma Społeczna Siedlisko prowadzona przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Siedlisko" ze Staniszcza Wielkiego.

publ. /k/
Fot. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl.

 

Opublikowano: 2018-09-10

Artykuł opracowany we współpracy z:

  • PLUSY dla BIZNESU

    Portal Gospodarczy, Branżowy Katalog Firm, Platforma Informacyjna Subregionu Zachodniego

Powrót do listy »

Więcej artykułów