Strona główna » Wiadomości » Hotele, pensjonaty, kwatery » Jak przedłużyć sobie lato w Zameczku Piotrowice koło Karwiny?

Jak przedłużyć sobie lato w Zameczku Piotrowice koło Karwiny?Miejscem doskonałym do relaksu jest hotelowe centrum odnowy biologicznej, gdzie nie tylko można odpocząć, ale również zadbać o swoje zdrowie.

Artykuł opracowany przez:

   Zameczek Piotrowice koło Karwiny jest już Państwu znany jako doskonały hotel, wellness i restauracja. Dzisiaj przedstawiamy Państwu hotelowe centrum odnowy biologicznej i zapraszamy do przedłużenia sobie lata w tym pięknym otoczeniu. Centrum odnowy biologicznej Zameczku rozciąga się na 800 m2. Obejmuje ono w sumie 7 saun (na przykład, fińska, ziołowa, parowa, solna i inne). Relaksować można w dwóch pokojach wypoczynkowych (jeden z widokiem na staw, drugi ciemny) lub w Vital barze, gdzie personel przygotowuje napoje ze świeżych owoców lub warzyw. Można również korzystać z plaży z leżakami i dostępem do stawu z krystalicznie czystą wodą. W części wodnej centrum z pewnością przypadnie państwu do gustu nowoczesny Whirlpool, kąpiele Kneippa lub basenik chłodzący z ochładzającym lodem.

 

  Jeśli potrzebują państwo odpocząć w jak najkrótszym czasie można wybrać się na relaksujące łóżko „7 niebo,” (patent niemieckiej firmy Klafs – jedno z 3 sztuk w Europie) gdzie po 20 minutach człowiek powinien się czuć wypoczęty, jakby spał sześć godzin. Dla miłośników masaży czy zabiegów kosmetycznych oferujemy salon kosmetyczny, w którym można wybierać z szerokiej gamy zabiegów. Po wizycie w wellness na pewno zapraszamy do odwiedzenia restauracji, aby zaspokoić wszystkie swoje zmysły. A jeśli jest sprzyjająca pogoda, oferujemy również możliwość zamówienia kosza piknikowego dla dwóch osób, by móc cieszyć się smakołykami prosto na łonie natury - w przepięknym otoczeniu parku zamkowego. By uzyskać więcej informacji, do odwiedzenia strony internetowej www.zamecek-petrovice.cz/pl/ lub dzwoniąc pod numer +420606740810.

Opublikowano: 2018-09-05

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów