Strona główna » Wiadomości » Dietetyka i odchudzanie » Chcesz się zdrowo i smacznie odżywiać? Odwiedź Ecolandię!

Chcesz się zdrowo i smacznie odżywiać? Odwiedź Ecolandię!Pamiętasz, jak smakował twaróg prosto od gospodarza, jedzony ze świeżym chlebem? Jak smakowała szynka, osmolona wędzarniczym dymem czy konfitura z babcinej spiżarni? Dzięki sklepowi Ecolandia, możesz odkryć te smaki i towarzyszące im emocje na nowo.

Bez jakichkolwiek konserwantów, dobrane w sprawdzonych, certyfikowanych i zaprzyjaźnionych gospodarstwach, i dostarczone w sterylnie czystych warunkach. I jeszcze jedno – dostępne prawie w samym w centrum Raciborza! Właśnie takie produkty spożywcze możemy kupić w sklepie Ecolandia, który prowadzą dwie przemiłe panie – Wiola i Wiktoria. Jak same podkreślają, kilka lat temu zaczęły pracę w branży ze zdrową żywnością. Właśnie wtedy zaraziły się „eko-pasją”. - Same zaczęłyśmy się dobrze i zdrowo odżywiać,  widziałyśmy, że to przynosi nam wiele dobrego. Lepiej czułyśmy się, miałyśmy więcej wigoru. Jednak najważniejsza jest ta świadomość, że nie robimy ze swojego ciała śmietnika, do którego wrzucamy wszystko. Nasze ciało, tak jak samochód, potrzebuje paliwa, a im ono będzie lepsze, tym dłużej tym samochodem pojeździmy – tłumaczy jedna z właścicielek sklepu. Teraz postanowiły miłością do zdrowego jedzenia zarażać raciborzan.


    W sklepie znajdującym się na parterze w Galerii Srebrnej znajdziemy całą gamę produktów EKO, jak przetwory, mąki, makarony, ziarna, herbaty, oleje, miody, produkty wegetariańskie czy bezglutenowe. - Wszystkie  świeże, z najwyższej półki i można polecić je wszystkim członkom rodziny, od dzieci po seniorów, z pełną świadomością, że nie tylko służą zaspokajaniu głodu, jak żywność konwencjonalna z jej ulepszaczami, barwnikami i aromatami, ale przede wszystkim dostarczają witamin i innych składników odżywczych – tłumaczy pani Wiktoria.


    Warto wspomnieć, że klienci Ecolandii, wspierają przede wszystkim lokalnych producentów, przetwórców i rolników. W naszym regionie jest bowiem sporo gospodarstw, których wyroby są na najwyższym poziomie, a ich właściciele potrafią przedstawić odpowiednie certyfikaty odnośnie np. braku pestycydów w produkcie. W Ecolandii znajdziemy również doskonałej jakości wędliny, które nie są w żaden chemiczny sposób utrwalane, ani ostrzykiwane. One również pochodzą od okolicznych producentów. - Smak takiej szynki potrafi nas przenieść w czasy dzieciństwa, gdzie jedzenie naprawdę miało smak i zapach – mówi pani Wiola. Klienci Ecolandii chętnie wybierają też sery, których wybór jest w tym miejscu spory. W ofercie są różne rodzaje i gatunki serów holenderskich, jest też ser koryciński, sery kozie i nasz, w pełni naturalny i nie poprawiany twaróg. Równie godne polecenia są wspomniane wcześniej produkty trwałe - ekologiczne mąki, kawy, herbaty, produkty śniadaniowe, pyszne tradycyjne przetwory (z gospodarstw, gdzie przetwórstwo opiera się na metodach mechanicznych, fizycznych, czy fermentacyjnych, a nigdy nie chemicznych!).


    Ecolandia kusi klienta naprawdę szerokim asortymentem, a w połączeniu z profesjonalnym i fachowym doradztwem, jest wartym odwiedzenia punktem dla wszystkich fanów zdrowej żywności, jaki dla tych, dla których jakość, smak i zapach, ma naprawdę znaczenie.

 

Opublikowano: 2018-10-08

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów