Strona główna » Wiadomości » Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne » Beauty Derm zaprasza na zabiegi zagęszczania i poprawy jędrności skóry z nićmi PDO

Beauty Derm zaprasza na zabiegi zagęszczania i poprawy jędrności skóry z nićmi PDOBeauty Derm zaprasza na szybki i bezbolesny zabieg, który zapewni młodą i promienną skórę.

Czym są nici PDO i jakie mają zastosowanie? Otóż nici PDO zostały wymyślone w Korei i szybko zostały rozpowszechnione na całym świecie. W Korei zakłada się bardzo duże ilości – nawet do stu nici na samą twarz. Im więcej nici tym lepszy uzyskamy efekt. Zabieg z użyciem nici PDO to szybki, prosty i bezbolesny sposób, aby zatrzymać proces starzenia się skóry. W zależności od rodzaju użytych nici możemy uzyskać efekt zbliżony do chirurgicznego liftingu twarzy, nie narażając się jednak na okres rekonwalescencji. Przy zastosowaniu nici możemy od razu wrócić do codziennych czynności.

Nici PDO są wykonane z polidioksanonu, który ulega rozpuszczeniu w czasie 180 - 280 dni. Nici rozpuszczając się stopniowo, stymulują syntezę kolagenu i fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, znikają zmarszczki, podnosi się owal twarzy, „pory” ulegają zwężeniu, obwisłe tkanki ulegają wzmocnieniu i następuje lifting skóry.

Niedawno, 8 marca, w zorganizowanym Dniu Urody na Zamku Piastowskim miałam możliwość zaprezentowania zabiegu z użyciem nici PDO – wspomina Izabela Kisała, właścicielka firmy Beauty Derm - Można było zobaczyć, że zabieg nie jest bolesny. Skóra modelki została uprzednio znieczulona, by odczuwanie dolegliwości bólowych zostało zminimalizowane. Wszystkie zaczerwienienia bądź niewielkie obrzęki ustępują samoistnie po kilku godzinach – zachęca specjalistka.

W przypadku implantacji nici haczykowatych 4D może wystąpić dyskomfort, a także mogą pojawić się krótkie, niewielkie ukłucia czy uczucie zwiększonego napięcia skóry. Zabieg z wykorzystaniem nici PDO można wykonywać od 30 roku życia i nie ma górnej granicy. Efekt utrzymuje się około dwóch – trzech lat. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, za pomocą kremu znieczulającego. Zabieg ten można łączyć z podaniem kwasu hialuronowego, jak i toksyny botulinowej. Firma Beauty Derm oferuje nici PDO w wielu różnych rodzajach, w zależności od miejsca aplikacji oraz tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Nici z powodzeniem są zakładane na ciało, okolice brzucha, dekolt, uda czy ramiona w miejscu, gdzie zaczyna obwisać nam skóra, tzw. motylki.

Wskazaniami do zabiegu są poziome i pionowe zmarszczki na czole, lifting czoła, opadająca powieka dolna, opadające brwi, zmarszczki „palacza”, chęć korekty owalu twarzy czy podwójny podbródek.

Przeciwwskazaniem jest choroba nowotworowa, ciąża i karmienie piersią, otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry, zaburzenia krzepliwości krwi czy terapia zakrzepowa.

Zabieg jest szybki i bezbolesny oraz, co istotne, nie wyklucza nas z codziennych czynności bądź wykonywania pracy. Efekty są długotrwałe i prawie natychmiastowe, a nici bezpieczne i skuteczne. Tym powinnyśmy się kierować, wybierając zabieg z użyciem nici PDO. Cena za jedną nić uzależniona jest od ilości zużytych nitek. Beauty Derm zaprasza już dziś.

 

Opublikowano: 2019-04-01

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów