Strona główna » Wiadomości » Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne » Beauty Derm. Zadbaj o swoją urodę z profesjonalistką.

Beauty Derm. Zadbaj o swoją urodę z profesjonalistką.Kult piękna obecny jest w naszej kulturze od zamierzchłych czasów. Pewnym jest, że egipska piękność Kleopatra kąpała się w kozim mleku. Rzymskim gladiatorom rekonstruowano blizny po walkach na arenie, a średniowieczne księżniczki były pionierkami face liftingu, używając w tym celu…. szpilek.

Całe szczęście te czasy mamy już dawno za sobą. Przez ten okres medycyna  i kosmetologia poszły tak do przodu, że w XXI wieku osoby niezadowolone ze swojego wyglądu mogą skorzystać z szerokiego wachlarza profesjonalnych i sprawdzonych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej, również w… Raciborzu!

W Gabinecie Beauty Derm, mieszczącym się przy ulicy Jana Pawła II 24, prowadzonym przez Izabelę Kisała, kobiety, ale nie tylko, mogą aktywnie walczyć z piętnem upływającego czasu i zjawiskiem grawitacji, które objawia się zmarszczkami, „kurzymi łapkami”, zmieniającym się owalem twarzy itp.

To jednak nie jedyne problemy, jakie pani Iza może pomóc rozwiązać. Dzięki jej umiejętnościom, które szlifowała na wielu szkoleniach pod okiem najlepszych specjalistów medycyny estetycznej, jak i dzięki jej kierunkowemu wykształceniu, w jej gabinecie można poddać się zbiegowi powiększania ust, wygładzania blizn po operacjach, ostrzykiwania własnym osoczem czy zabiegowi makijażu permanentnego. Kobiety zwane „Amazonkami” mogą nawet odtworzyć otoczkę sutkową.

Ciekawym zabiegiem, który daje właściwie natychmiastowy efekt, jest face lifting. - Przy użyciu specjalnych nici wprowadzanych podskórnie, możemy wymodelować odpowiednio owal twarzy, pozbyć się opadających policzków czy wielu innych oznak związanych z upływającym czasem - przybliża założycielka Beauty Derm. 

Skąd jednak u naszej bohaterki wzięła się fascynacja medycyną estetyczną? – Odkąd byłam małą dziewczyną, zawsze fascynowałam się igłami. Robiłam wszystkim swoim lalkom i pluszakom, zastrzyki. To chyba jakoś wpłynęło na moje dalsze życie, bo ostatecznie zostałam pielęgniarką – śmieje się Iza. Po uzyskaniu pielęgniarskiego dyplomu, skończyła ona jeszcze kilka kierunków studiów, niekoniecznie związanych z medycyną. Ostatecznie trafiła na kosmetologię – trochę z ciekawości, trochę z chęci poszerzania horyzontów - tłumaczy.

Moment uzyskania dyplomu z kosmetologii okazał się być punktem zwrotnym w karierze Izy. – Kiedy ukończyłam kosmetologię dostrzegłam możliwość połączenia mojego zamiłowania do igieł, pielęgniarskiej pasji i świeżo nabytej na studiach wiedzy. Wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł otwarcia gabinetu medycyny estetycznej. Jestem jednak osobą, która zanim się za coś zabierze, to chce być pewna, że jest do tego odpowiednio przygotowana. Więc nim przysłowiowa klamka zapadła, cały czas się szkoliłam i edukowałam na  kursach i konferencjach na terenie całego kraju. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe o kierunku trener linergista, co pozwoliło mi profesjonalnie podejść do tematu makijażu permanentnego – tłumaczy założycielka gabinetu Beauty Derm. Jej wieloletnie doświadczenie w branży medycznej i wiedza sprawia, że potencjalny klient/pacjent nie musi się martwić o sterylność zabiegu czy higienę pracy. Praktycznie całość używanego przy różnorakich zabiegach sprzętu jest jednorazowego użytku. Stosowane przez panią Izę materiały to certyfikowane produkty medyczne.

Powszechnie wiadomo, że jakość użytych materiałów czy to w medycynie estetycznej, czy każdej innej dziedzinie, w sposób znaczący wpływa na efekt końcowy. – Dzisiaj każdy może sobie kupić kwas hialuronowy, choćby na znanym polskim portalu aukcyjnym czy nawet chińskim. Jest tego mnóstwo. Często klienci nie sprawdzają, co się im wstrzykuje. W moim gabinecie używam wyłącznie produktów certyfikowanych, a co za tym idzie również możliwość ewentualnych komplikacji praktycznie jest znikoma – tłumaczy pielęgniarka- kosmetolog. Do niedawna jeszcze ostrzykiwanie toksyną botulinową, kwasem hialuronowym czy osoczem w celu poprawy swojego wyglądu wzbudzało niemało kontrowersji. Dziś jest to coś naturalnego, normalnego. Do gabinetu medycyny estetycznej Beauty Derm zgłaszają się kobiety młode, jak i te dojrzałe.   –Ważne jest, żeby do każdego przypadku i problemu podejść indywidualnie. To, co może być dobrym rozwiązaniem dla jednej osoby, nie musi być koniecznie dobre dla tej drugiej. Tutaj nie można postępować schematycznie. Tak więc zapraszam serdecznie na bezpłatne konsultacje do mojego gabinetu. Myślę, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli potencjalnej klientce na nowo odkryć jej zewnętrzne piękno i kobiecość - kończy Izabela, pielęgniarka-kosmetolog.

Opublikowano: 2018-08-08

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów