Dane firmy

Beauty Derm Kosmetologia Estetyczna Izabela Kisała

Zdrowie Uroda, Zdrowie Uroda, Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne, Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne,

kosmetologia estetyczna

ul. Jana Pawła II 24, 47-400 Racibórz
608594180   beauty.kosmetologia@gmail.com     http://beauty-derm.eu
  http://https://pl-pl.facebook.com/beautyderm.kosmetologia/
Godziny otwarcia:
  • Napisz do firmy:

  • Zgłoś błąd:

Opis firmy

mgr Izabela Kisała - pielęgniarka, kosmetolog, trener linergista, na co dzień pracująca w szpitalu na Oddziale Otolaryngologii Dziecięcej

Wykonując zabiegi z użyciem igły, robię to, co jest mi najbliższe, a z moim ponad 20-letnim doświadczeniem, czuję się w tym pewnie.
    
Łączę moje doświadczenie zawodowe w medycynie z pracą we własnym gabinecie. Biorąc udział w szkoleniach, kongresach dla kosmetologów i lekarzy, podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę. Wszystko po to, by osoby korzystające z zabiegów u mnie czuły się bezpiecznie, gdzie również bardzo ważnym aspektem jest higiena pracy, na co kładę ogromny nacisk.

Dziś kosmetologia i medycyna estetyczna dają mnóstwo możliwości, by zachować jak najdłużej zdrowy i świeży wygląd. Dbając systematycznie o skórę, opóźniamy procesy starzenia, oczywiście na to składa się wiele czynników, jednak dbając o nią, spowalniamy je zdecydowanie. Dbajmy o nią, zanim pojawia się pierwsze oznaki starzenia się skóry, czyli zmarszczki. Moje zabiegi wykonywane systematycznie dają takie efekty.
    
U osób z widocznymi zmianami zabiegami możemy poprawić jej kondycję, pobudzić do regeneracji, uzyskując świetne efekty, by wyglądać pięknie. Indywidualne podejście do pacjentki gwarantuje naturalny efekt odmłodzenia.

Zabiegi, które wykonuję, to między innymi mezoterapia igłowa, gdzie wykorzystujemy kwasu hialuronowy czy koktajl witaminowy, wypełnienia ust, wypełnienia bruzd, modelowanie owalu twarzy, czyli wolumetria bądź zakładanie nici liftingujących. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy fibryny bogatopłytkowej. To tylko niektóre zabiegi, systematycznie wprowadzam kolejne.


Branżowy Katalog Firm

Szukaj w opisach firm