Strona główna » Wiadomości » Biura podróży » Wrzesień w Chorwacji z Orinoko

Wrzesień w Chorwacji z OrinokoA wrzesień… w Chorwacji! Zapraszamy na wypoczynek w słonecznej Dalmacji - wyjazd bezpośrednio z Raciborza!

Wrzesień to świetny czas na urlop w Chorwacji. Morze jest ciepłe, temperatura powietrza wynosi ok. 25 °C, pogoda jest słoneczna, a kurorty oraz zabytkowe miasta nie są już nadmiernie przepełnione jak w szczycie sezonu… 

W dniach 11-22 września 2019 zapraszamy Państwa na wczasy w małej miejscowości Seget Donji pod Trogirem. Dalmacja jest wtedy skąpana w słońcu, a stragany na bazarach uginają się od świeżych mandarynek, fig, arbuzów czy granatów... 
Naszą sprawdzoną bazą jest HOTEL JADRAN*** umiejscowiony tuż nad morzem i kamienisto-żwirową plażą. Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny, klimatyzację, telewizor z TV-SAT i telefon. Dużym plusem są balkony lub tarasy z widokiem na stronę morza. 
Do dyspozycji gości hotelowych pozostaje restauracja i pizzeria na plaży, basen hotelowy (leżaki oraz parasole w cenie) oraz darmowe Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych. 
Zaletą prezentowanej oferty jest to, że wyjazd odbywa się bezpośrednio z Raciborza i Rybnika, a nasz komfortowy autokar jest ciągle na miejscu - podobnie jak pilot-rezydent, który opiekuje się grupą od początku do końca. 

Podczas tych wczasów naszym turystom zaproponujemy wycieczki fakultatywne do najpiękniejszych miast adriatyckiego wybrzeża m.in. Splitu i Trogiru, do Szybeniku i na słynne Wodospady Krka, a także wybierzemy się na klasyczny „Fish – Picnic”. W drodze powrotnej każdy będzie mógł zwiedzić słynny Park Narodowy „Jeziora Plitvickie”. 
Szczegóły oferty: WWW.ORINOKO.PL / DALMACJA_2019
Zapisy i informacje udzielane są w Raciborskim Centrum Turystyki na ul. Opawskiej 38 (galeria Dukat, vis a vis E'Leclerc) od poniedziałku do piątku w godz 9.00 – 17.00, a w soboty w godz 9.00 - 13.00. Telefon: 32 740 92 00

Opublikowano: 2019-06-06

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów