Strona główna » Wiadomości » Praca » V Powiatowy Konkurs Wiedzy Technincznej i BHP w Wodzisławiu Śląskim

V Powiatowy Konkurs Wiedzy Technincznej i BHP w Wodzisławiu ŚląskimZwycięzcami powiatowego konkursu zostali Paweł Pszeniczny, Jacek Plewa i Mateusz Rebiś.

Artykuł opracowany przez:

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim od pięciu lat organizuje konkurs, którego celem jest sprawdzenie wiedzy z obszaru mechanicznego, motoryzacyjnego, elektryczno-elektronicznego, budowlanego, informatycznego, a przede wszystkim BHP. 

W eliminacjach wzięło udział 190 uczestników, a 10 najlepszych zakwalifikowało się do ścisłego finału, który odbył się 1 kwietnia w PCKZiU i przybrał formę programu telewizyjnego „1 z 10”. Patronat nad konkursem objęła wodzisławska Izba Gospodarcza. 

Pierwsze miejsce w rywalizacji zajął Paweł Pszeniczny z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, drugie miejsce zajął Jacek Plewa słuchacz KKZ z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim, na ostatnim miejscu podium uplasował się Mateusz Rębiś – uczeń Technikum nr 1 im. Piastów Śląskich wchodzącego w skład PCKZiU.

 

fot. powiatwodzislawski.pl

Opublikowano: 2019-04-11

Artykuł opracowany we współpracy z:

  • PLUSY dla BIZNESU

    Portal Gospodarczy, Branżowy Katalog Firm, Platforma Informacyjna Subregionu Zachodniego

Powrót do listy »

Więcej artykułów