Strona główna » Wiadomości » Praca » Festiwal Przedsiębiorczości w wodzisławskim Ekonomiku

Festiwal Przedsiębiorczości w wodzisławskim EkonomikuTematem tegorocznej edycji była formalna i nieformalna edukacja w wymiarze lokalnym i europejskim.

Artykuł opracowany przez:

Podczas wydarzenia głos zabrał starosta Leszek Bizoń, który podkreślił istotną rolę współdziałania szkół i przedsiębiorców na rzecz pełnego, rzetelnego ukształtowania młodego człowieka na niwie zawodowej. – Bardzo się cieszę, że wspólnie – środowiska nauczycielskie, samorządowcy, a nade wszystko prywatni przedsiębiorcy – spotykamy się po to, aby omówić i podjąć pewne kroki i zobowiązania dotyczące funkcjonowania szkolnictwa zawodowego w naszym powiecie (…). Serdecznie dziękuję wszystkim państwu przedsiębiorcom, którzy już włączyli się w proces zmiany oblicza szkolnictwa zawodowego naszego powiatu i objęli patronatami klasy w tej szkole i innych. Wiem, że mamy w państwa osobach wspaniałych partnerów, którym podobnie jak nam samorządowcom i środowisku nauczycielskiemu zależy na dobru młodego pokolenia – powiedział starosta.

Kolejna kwestia, która została poruszona podczas Forum to rozbudzenie w uczniach Ekonomika przedsiębiorczości, które odzwierciedla się w innowacyjnym projekcie „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwa – Być przedsiębiorczym”.

Czytaj całość na raciborz.com.pl -  Festiwal Przedsiębiorczości w wodzisławskim Ekonomiku

Zobacz więcej zdjęć na raciborz.com.pl - Festiwal Przedsiębiorczości w wodzisławskim Ekonomiku

fot. Adrianna Sikorska 

Opublikowano: 2019-06-05

Artykuł opracowany we współpracy z:

  • PLUSY dla BIZNESU

    Portal Gospodarczy, Branżowy Katalog Firm, Platforma Informacyjna Subregionu Zachodniego

Powrót do listy »

Więcej artykułów